Увага! Ускладнення погодних умов!

За даними  Українського гідрометцентру, на території міста Хмельницького та області 20-24 квітня можливий мокрий сніг, утворення снігового покрову, налипання снігу, посилення вітру до 15-20 м/с.

Такі погодні умови призводять до погіршення видимості на дорогах, ускладнюють роботу енергетиків, комунального господарства, рух транспорту.
Нагадуємо учасникам дорожнього руху, що за такої погоди необхідно бути максимально уважними та обережними,  не перевищувати швидкість, рухатись на безпечній дистанції з увімкненим ближнім світлом фар.  Автовласникам варто перевірити гальма, зовнішні світлові прилади, справність склоочисників, системи обігріву та охолодження, утриматись від поїздок на літній гумі. Не плануйте поїздок на далекі відстані, обмежте користування власним автотранспортом.
Також звертаємось до громадян з проханням бути обережними під час перебування на вулиці, пішоходам рекомендується використовувати світлоповертаючі елементи на одязі. Просимо вас відповідально ставитись до власного життя та життя оточуючих.