Фестиваль писанок «Великодній дивосвіт»

З 2 по 22 квітня 2018 року на майдані біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка проходитиме фестиваль писанок «Великодній дивосвіт».

Мета фестивалю: підтримка та популяризація українських народних традицій, залучення дітей та молоді до занять різними видами народного мистецтва, вивчення  культури та історії українського народу.

Організатори фестивалю: Хмельницька міська рада, управління культури і туризму.

Фестиваль писанок «Великодній дивосвіт»  – етнокультурний проект, заснований у 2017 році. Це – свято живих народних традицій з розпису писанок, яке збирає  найкращих художників та просто аматорів міста для того, аби створити великі і малі великодні арт-об’єкти, створити власноруч традиційні писанки, крашанки та дряпанки. Це – виставка українського національного мистецтва просто неба у старовинній пішохідній частині міста Хмельницького поблизу кінотеатру імені Т.Г.Шевченка.

Традиційно пройдуть майстер-класи за участю викладачів образотворчого мистецтва початкових мистецьких навчальних закладів, на яких всіх бажаючих ознайомлять з технікою  розпису та використанням подільських кольорів та символів у розписі писанок.

Долучитися до Фестивалю може кожний, відвідавши експозицію та майстер-класи.

Для участі у майстер-класах  необхідно виконати декілька нескладних кроків:

– записатися заздалегідь, щоб організатори могли сформувати групи учасників;

– придбати дерев’яну заготовку для писанки або яйце, писачок, щоб взяти з собою на майстер-клас;

– прибути своєчасно на місце проведення майстер-класу.
Графік майстер-класів можна переглянути за посиланням.

Організатори сподіваються, що фестиваль «Великодній дивосвіт» в історичному центрі нашого міста приверне увагу до правічних українських традицій, а диво-писанки створять справжню атмосферу Великодня, подарують всім щирі позитивні емоції, стануть прекрасною фото зоною та гарним подарунком для хмельничан та гостей міста.

Запрошуємо хмельничан, особливо дітей та молодь, долучитися фестивалю!