Місячний архів: Лютий 2017

No Thumbnail

Талановита молодь

Учні ВПУ №11 освоюють робітничі професії. Зокрема тут вчаться на токарів, зварювальників, автослюсарів, бухгалтерів тощо. Проте найактивніші, за час навчання розкривають у собі й інші таланти.

Допоможіть врятувати життя!

У Богданчика Будая, учня третього  класу Хмельницького НВК №4, виявили страшну хворобу –  гостру лімфобластну Т-лінійну  лейкемію (рак крові). Хлопчику необхідна операція із трансплантації кісткового мозку у закордонній клініці.

Готуємося до зими

Комунальники розпочали підготовку до наступного опалювального сезону. Працівники КП «Хмельницьктеплокомуненерго» взялися ремонтувати котельню, що на вулиці Трембовецької 51. Тут встановлять два потужних твердопаливних котли, модернізують насосне обладнання. Поруч на базі централізованого теплопостачального пункту облаштують автоматизовану котельню.

Безоплатна правова допомога

З 2015 року в Україні запрацювали центри надання безоплатної правової допомоги. Сьогодні у Хмельницькій області таких діє чотири. В них незахищені верстви населення можуть отримати консультацію, кваліфіковану допомогу адвоката та інші види юридичних послуг абсолютно безкоштовно.

Постити чи ні?

Великий піст розпочався. Дотримуватись його корисно і для тіла, і для душі. Щоправда, декому відмовлятись від продуктів тваринного походження забороняють медики.

Хто відповість за стан доріг?

За погані дороги поплатяться посадами. У мерії добрячого наганяє отримали комунальники. А все за ями та вибоїни, що після снігу,  вилізли на автошляхах та прибудинкових територіях. Частково у стані доріг винна мінлива погода, однак не менше, а той  більше – працівники комунального підприємства з  будівництва,

Зиму проводжали, весну закликали!

Народними гуляннями, оркестровою музикую, піснями та танцями хмельничани прощалися із зимою. Прихід весни, талановита молодь та городяни зустрічали театралізованим дійством – «Вшануймо світлу днину на ненці Україні». Головне святкування проходило у центральному парку ім. М. Чекмана.

Вечір українського романсу

Вечір українського романсу з нагод Дня рідної мови влаштували у міській центральній бібліотеці. Мелодійними виступами усіх присутніх зачаровували учні та викладачі дитячої школи мистецтв «Райдуга».

Хмельницький чи Проскурів?

Мешканці нашого міста хочуть жити не в Хмельницькому, а в Проскурові. Таке бажання виявило 130 осіб, проголосувавши за відповідне звернення на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Автор ідеї керується історичними подіями та сьогоднішньою ситуацією в країні.