Місячний архів: Березень 2017

Що таке «Агенція розвитку міста»?

Цього року у Хмельницькому запрацює агенція розвитку міста. Фахівці нової комунальної установи залучатимуть інвесторів та додаткові кошти для розвитку міста. Серед головних завдань – розробка концепцій ведення бізнесу під окремі земельні ділянки.

Не паліть суху траву

Екологи та рятувальники закликають городян не спалювати суху рослинність. Відколи погода дозволила наводити лад на подвір’ях та присадибних ділянках суттєво зросла і кількість пожеж. Надзвичайники констатують: щодня в області пожежно-рятувальні підрозділи десятки разів залучаються до гасіння сухостою.

Місячник благоустрою триває

Естафету від депутатів та посадовців перейняли хмельницькі студенти. Впродовж тижня вихованці різних навчальних закладів міста виходили на масові прибирання. Принагідно екологи закликають долучитися до місячника благоустрою усіх небайдужих городян.

«30 днів на велосипеді»

Крутити педалі впродовж місяця. Представники громадської організації «Критична маса»  пропонують хмельничанам долучитися до всесвітньої акції «30 днів на велосипеді». Суть її проста – достатньо щодня проїжджати навіть невелику відстань на ровері. Та фотозвітувати про це у мережі Інтернет.

Опалювальний сезон фінішує

Надворі потепліло. Середньодобова температура зовнішнього повітря становить вище восьми градусів . У зв’язку із цим міський голова Олександр Симчишин своїм розпорядженням доручив керівникам теплопостачальних підприємств з 1 квітня припинити опалювальний сезон.

«На перехресті поколінь»

Хмельницькі хорові колективи ветеранів зустрілись на одній сцені, аби зібрати кошти на ліфт для військового шпиталю. Це одне з головних завдань першого в нашому місті волонтерського фестивалю народних аматорських хорових колективів «На перехресті поколінь».

Яким буде місто у 2020 році?

Днями відбулося фінальне засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку міста. Вносили кінцеві правки та доповнення у напрацьовану концепцію. Стратегічний план розбудови міста сформували довкола трьох пріоритетних напрямків. Серед наймасштабніших проектів –створення індустріального парку, будівництво сміттєпереробного підприємства та водоочисних споруд.

Як працює управління праці?

Минулого року на соціальну галузь міста спрямували чи не найбільшу кількість видатків. Куди їх спрямували та що вдалося реалізувати із задуманого днями звітував начальник відповідного управління Словян Воронецький.

ЦНАП змінився

2016 рік виявився продуктивним для управління адміністративних послуг. Кількість відвідувачів ЦНАПу за минулий рік збільшилась майже вдвічі. Аби надавати адміністративні послуги хмельничанам більш якісно у місті відкрили декілька філій та удосконалили електронні сервіси.