Daily Archives: Березень 1, 2017

Ціна на проїзд не змінилась

Ухвалою Хмельницького міськрайонного суду призупинено рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд в автобусах і маршрутках. Відповідно вартість поки що залишається 3 грн. і 3 грн. 50 коп.

Школа волонтерів

У Хмельницькому розпочала роботу школа волонтерів. Це спільний проект громадської організації «Молодь за краще майбутнє», благодійного фонду «Хесед-Бешт» та міського управління молоді та спорту. Протягом місяця юнаків та дівчат навчатимуть волонтерські справі.

У Хмельницькому з’явиться площа Свободи

Як найменувати площу на розі вулиці Свободи та проспекту Миру обговорювали на засіданні топонімічної комісії. Попередньо надійшла пропозиція назвати ділянку біля колишнього кінотеатру «Сілістра» на честь Св. Миколая. Ця ідея не отримала підтримки серед членів топонімічної комісії.

Творча зустріч із Тарасом Тополею

До ХНУ завітав український співак. Фронтмен гурту «Антитіла» провів для студентів творчий вечір. Поспілкуватися із зіркою прийшло чимало бажаючих. Відпускати зі сцени Тараса Тополю хмельницька молодь не поспішала.

Гроші на профтехосвіту

У рамках реформування освітньої галузі, з 2016 року заклади профтехосвіти фінансуються з міського бюджету. На це щороку потрібно десятки мільйонів гривень. Міський голова Олександр Симчишин зазначає, на разі фінансування дещо поділили між міською, обласною та державною казною.