Daily Archives: Березень 2, 2017

Процедура гемодіалізу стане доступнішою

Хмельничани з нирковою недостатністю зможуть проходити процедуру гемодіалізу в більш зручний для них час. Для цього на базі міської лікарні відкриють спеціальний центр. Після ремонту, заклад передадуть на баланс обласної лікарні, як філію тамтешнього відділення детоксикації.

Чисте місто після зими

Комунальники продовжують ліквідовувати наслідки зими. Сніг розтанув, а от сміття на вулицях міста побільшало. Хмельничан закликають долучитися до прибирання та головне не додавати роботи двірникам.

Ціна тепла

Щомісяця до сервісного центру КП «Хмельницьктеплокомуненерго» надходять десятки звернень, щодо нарахувань. Хмельничани скаржаться, чому суми у квитанціях щоразу різняться. Мовляв, тариф ж залишається незмінним. Фахівці пояснюють, усе залежить від показників лічильників.

У Хмельницькому шукають головного архітектора

Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів необхідні фахівці. Уже майже півроку Хмельницький без головного архітектора. Міська рада вдруге оголосила конкурс на вакантну посаду. Крім того в управлінні архітектури  та містобудування є ще кілька вільних місць.

Всеукраїнська електронна платформа

Єдиний он-лайн простір для взаємодії влади, бізнесу та громади. У Хмельницькому презентували проект «Всеукраїнська електронна платформа». Головна його мета: перевести максимум інформації та послуг у цифровий формат.

«PROбудись» заради змін

«PROбудись» заради змін на краще. У Хмельницькому стартувала освітня програма організована «Молодіжним клубом розвитку». Впродовж чотирьох місяців двадцять учасників отримають знання зі сфери місцевого самоврядування, медіа, бізнесу та громадської діяльності.

alt

РЕМ повідомляє

3 березня з 13.00 до 17.00 год. у зв’язку з ремонтними роботами буде призупинене електропостачання будинків за адресами: вул. Калнишевського, 1-17, 12-28, 21-43, вул. Заводська, 97-139,48-68, вул. Яворницького, 29-51, 20-44, пров. Заводський, пров. Головіна, пров. Пугачова. Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить