Daily Archives: Березень 6, 2017

Свято весни у «Школі життя»

Напередодні 8 березня вихованці реабілітаційного центру дітей-інвалідів «Школа життя» влаштували свято для найдорожчих жінок. Захід для матусь, бабусь та сестричок особливі діти готували спільно із соціальними працівниками.

Програма розвитку велоінфраструктури

Понад 100 кілометрів велодоріжок та велосмуг за 9 років. У Хмельницькому розробили програму розвитку велоінфраструктури до 2025 р. Працювали над документом представники ГО «Критична Маса» спільно із працівниками УЖКГ, транспорту і зв’язку та відділу енергоменеджменту.

Гості на ТРК Місто

Школярі місцевих шкіл знайомляться з роботою комунальних підприємств. Учням загальноосвітньої школи №25 випала нагода побувати на комунальному підприємстві «Муніципальна телерадіокомпанія «Місто».

Букети з побажань у подарунок

Паперові квіти із позитивними передбаченнями презентували хмельничанкам працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Традиційну вуличну акцію влаштували з нагоди Міжнародного жіночого дня, аби додати будням святкового настрою.

Тест на байдужість

Хмельницькі рятувальники та поліцейські влаштували для хмельничан своєрідний тест на байдужість. У годину пік виїхали на вулиці міста, аби пересвідчитися, що учасники дорожнього руху реагують на машини із сиреною та проблисковими маячками.