Daily Archives: Березень 9, 2017

Тиждень боротьби з глаукомою

Глаукома – одне із найпідступніших захворювань, що призводить до сліпоти. З 2011-го року в усьому світі, на початку березня, проходить тиждень боротьби із цією недугою. Адже щороку кількість хворих на глаукому суттєво збільшується. Аби виявити хворобу, потрібно виміряти внутрішньоочний тиск та пройти огляд зорового нерву.

Підготовка до економічного форуму

Перший міжнародний Форум економічного розвитку Хмельницького «Риннок інновацій та можливостей» відбудеться в обласному центрі. Масштабний захід організовують, аби об’єднати підприємців та інвесторів у бачені майбутнього міста та сформувати сприятливий бізнес-клімат.

Квіти до пам’ятника Т. Шевченку

203 роки тому 9-го березня народився поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч  Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні він – національний герой та символ України. У цей день, хмельничани без зайвих слів та довгих промов, до підніжжя пам’ятника Кобзареві, поклали квіти.

Засідання виконавчого комітету

На усіх комунальних підприємствах міста проведуть незалежний аудит фінансово-господарської діяльності. У 2017 році розпочнуть із перевірки «Електротрансу». На це із міського бюджету виділять 300 тисяч гривень. Таке рішення ухвалили виконкомівці на черговому засіданні.

Асоціація міст про місцеве самоврядування

Проблеми, що турбують міста та громади обговорили на засіданні регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування в Україні «Пульс». Учасники заходу говорили здебільшого про пенсійну та земельну реформи, законодавчі зміни у сфері місцевого самоврядування та процес децентралізації.

«Свою Україну любіть»

У Народному домі «Просвіти» відбулися щорічні Шевченківські читання. Цьогоріч конкурс був ювілейним,  йому виповнилось 5 років. Поезію Кобзаря, яку не вивчають у школі, а також вірші, які Шевченку присвячували інші письменники, декламувало понад 40 старшокласників та учнів середніх класів.

«Гречаночка» вітає жінок

Перший сольний концерт дав новий хор спортивно-культурного центру «Плоскирів» «Гречаночка». А присвятили захід мешканкам мікрорайону Гречани. Під час концерту для представниць прекрасної статі співали здебільшого народні та запальні пісні.