Daily Archives: Березень 13, 2017

Прощання з героєм

В ніч на 4 березня помер захисник України та волонтер – хмельничанин Андрій Рибцов. Командира артилерійської бригади демобілізували у 2015 році. Наступні його спроби повернутися на фронт стримували лікарі. Через хворе серце та пошкоджену ногу. Його серце зупинилося у 56-ти річному віці через інфаркт.

Чи змінила нова «міні малка» ситуацію на ринку праці?

Забагато юристів,  замало фахівців робітничих спеціальностей. У службі зайнятості констатують дисбаланс на ринку праці залишається однією з головних проблем. А от нова мінімальна зарплата позитивно вплинула на процес працевлаштування. За останні два місяці його рівень зріс на 35%.

Якою має бути субсидія?

Депутати Хмельницької обласної ради написали звернення до Кабінету Міністрів України аби урядовці переглянули систему нарахування субсидій. Попередньо його розглядатимуть та можливо доповнюватимуть на сесійному засіданні 23 березня. Обласні обранці сподіваються, що вже з 1 травня громадяни, які користуються субсидією, отримуватимуть адресну дотацію.

Турнір пам’яті Ронама Шухевича

У Хмельницькому відбувся турнір з міні-футболу пам’яті Романа Шухевича. За першість змагалися команди міської та обласної рад, громадських активістів та учасників ато. Поганяти шкіряного м’яча запросили й посадовців з сусідніх обласних та районних центрів.