Daily Archives: Березень 14, 2017

Коли почнуть ремонтувати дороги?

Коли та де почнуть ремонтувати дороги? На ці питання відповідав заступник міського голови Анатолій Нестерук у ході прямої телефонної лінії. За годину прямого зв’язку до посадовця звернулася лише одна хмельничанка. Питання жінки вирішили за лічені хвилини. Відтак, решту часу Анатолій Макарович спілкувався із присутніми журналістами.

Школярів навчатимуть вирішувати конфлікти

Мирно порозумітися без дорослих. У Хмельницькому правоохоронці пропонують запровадити шкільні центри порозуміння «Коло друзів». Вони об’єднуватимуть учнів-модераторів, що виступатимуть третьою стороною у тій чи іншій конфліктній ситуації.

Сертифікування муніципалітетів

Сертифікування муніципалітетів – проект популярний у країнах Південно-Східної Європи можуть запровадити в Україні. Наразі фахівці Мережі Асоціації Місцевих Органів влади у Південно-Східній Європі та Регіональній Мережі сприяння бізнес-сертифікації з робочими візитами відвідують різні регіони нашої держави.

На Гречанах горів завод з обробки металу

Учора пізно ввечері  у мікрорайоні Гречани горів завод з обробки металу. Виклик про надзвичайну подію надійшов до рятувальників близько двадцять третьої години. Вогонь вдалося погасити за лічені хвилини. Причина пожежі – замкнення електромережі.

Захист оселі від крадіїв

Захиститися від злодіїв. У сезон відпусток та вихідних суттєво  зростає кількість квартирних крадіжок, констатують правоохоронці. Аби вберегти рідний дім від небажаних візитерів фахівці рекомендують дотримуватися ряду порад. Одна з найефективніших – взяти оселю під охорону.

Депутатська комісія

Депутати готуються до чергової сесії міської ради, яка відбудеться 22-го березня. Попередньо проекти рішень вони вивчають та розглядають під час депутатських комісій.

День добровольця

14 березня в Україні вперше відзначили День добровольця. Цю дату встановили два місяці тому аби вкотре вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності нашої держави. 12 добровольців з Хмельницького міський голова Олександр Симчишин відзначив грамотами та подарунками.