Daily Archives: Березень 15, 2017

Звернення до керівників держави

Депутати Хмельницької міської ради вимагають у керівництва держави відправити у відставку Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Загалом міські обранці у своєму зверненні прописали 9 головних пунктів до виконання.

Професійний вектор

Хмельницьких студентів вчать орієнтуватися на ринку праці. Обласний центр зайнятості започаткував проект студія кар’єрного розвитку “Вектор.ocz». Перше заняття провели у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті.

Підсумки у «Родинному затишку»

В «Родинному затишку» підсумували роботу реабілітаційного центру за 2016 рік. На разі найбільше досягнення закладу – початок будівництва цілодобового відділення для перебування молодих інвалідів у випадку кризових ситуацій у їх сім’ях.

На залізничний вокзал чекають зміни

Залізничний вокзал Хмельницького та прилеглу до нього площу планувати відремонтувати ще до весни 2015. Тоді реалізувати задумане так і не вдалося. Проект реконструкції візьмуться втілювати у життя навесні цього року.

Звіт депутата

Впродовж року вулицю Зарічанську з’єднають із Пр. Миру новим тролейбусним маршрутом. Також у 2017-му містяни відпочиватимуть у парку Заріччя. А доїдуть вони туди по відремонтованій дорозі. Про такі плани, у ході річного звіту, розповів депутат міської ради Микола Заганяч.

Безпека чи зручність?

В управлінні транспорту та зв’язку планують закрити зупинку «Героїв Чорнобиля» на Кам’янецькій, що у напрямку центру. Натомість облаштувати нову, поблизу 1-ї аптеки. Існуюча не відповідає правилам розміщення та експлуатації зупинок міського електротранспорту – аргументують в управлінні.