Daily Archives: Березень 16, 2017

Фестивальна Хмельниччина

Через декілька місяців у Хмельницькому вперше стартує фестиваль «Rock&Buh». Ініціатори його проведення- управління культури і туризму міської ради. До заходу долучились представники громадських організацій та музичних рок-гуртів.

Працювати потрібно легально!

Члени робочої групи з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати провели друге у поточному році засідання. Цього разу із роботодавцями та найманими працівниками зустрічалися не у міські раді а на території Хмельницького комбінату будівельних матеріалів.

Зарплату збільшили

У Хмельницькому не вистачає двірників. Стимулювати городян обирати відповідну професію в управлінні житлово-комунального господарства вирішили гривнею. Розмір заробітної плати прибиральників збільшили з 1 березня.

Загальноміський суботник

18 березня, якщо дозволить погода, у Хмельницькому запланували провести загальноміський суботник. Прибирання відбудеться у всіх мікрорайонах. Бій сміттю дадуть працівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств. Наводитимуть лад у парках, скверах, прибережних смугах річок та у зелених насадженнях вздовж доріг. Долучитися до доброї справи

Боротьба на шпагах

Протягом двох днів на базі ДЮСШ №2 тривала першість міста з фехтування на шпагах. Участь у змаганнях взяли фехтувальники віком від 7 до 17. Кращі спортсмени боротимуть на шпагах і на чемпіонаті України.