Daily Archives: Березень 17, 2017

День комунальника

Загальноміські урочисті збори, які об’єднали усіх комунальників відбулись у школі мистецтв. Їх привітав міський голова та вручив грамоти і подарунки.

В гостях у нацгвардійців

День відкритих дверей провели у військовій частині 3053 Національної гвардії України. У гості до військових завітали учні хмельницьких шкіл. Дітям продемонстрували особливості військових буднів.

«Посилка успіху»

У колегіум ім. Володимира Козубняка надійшла «Посилка успіху». Її надіслав Фонд братів Кличків. Аби отримати такий подарунок учням довелось трішки потрудитись, а також згуртуватись.

День комунальника на «Хмельницькводоканалі»

Вчені стверджують: без питної води людина може прожити щонайбільше 10 днів. Однак, у сучасних умовах взагалі без води, напевно, й жодного. Напередодні професійного свята працівників комунальної сфери ми розкажемо про роботу тих, завдяки чиїм зусиллям до осель хмельничан щодня потрапляє вода.

Звіт Сергія Паламарчука

Днями за перший рік депутатської діяльності звітував Сергій Паламарчук. Міський обранець опікується округом №42, що у мікрорайоні Ракове. За звітній період вдалося зробити чимало. Увагу акцентував на відремонтованих дорогах, допомозі освітнім та медичним закладам.

У комунальників вихідних не буває

Напередодні професійного свята комунальників міський голова завітав із привітаннями до працівників комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго». Очільник міста особисто подякував теплоенергетикам за сумлінну працюю. Кращих працівників відзначив грамотами та подарунками