Daily Archives: Березень 29, 2017

Омолодження дерев

У Хмельницькому омолоджують дерева. Працівники комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста трудяться на вулицях, парках та прибудинкових територіях. Подібні роботи проводити необхідно, стверджують фахівці.

Керівники ринків радились

На Львівському шосе найближчими роками хочуть продовжити освітлення, а на Геологів-прокласти водопровід. Про такі плани повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук під час наради із керівниками місцевих ринків.

Увага конкурс!

У Хмельницькому визначать, які з місцевих підприємств, установ та організацію найбільше турбуються про належні робочі умови. В рамках проведення дня охорони праці відбудеться відповідний конкурс-огляд. Триватиме він впродовж березня-квітня.

Забіг у піжамах

Громадська організація «Молодь за краще майбутнє» вирішила організувати фан-забіг. І бігатимуть хлопці та дівчата центральними вулицями міста в піжамах. В такий спосіб учасники дійства відзначать Всесвітній день сміху.

Бізнес-вечірка

Бізнес-вечірка об’єднала владу та підприємців у процесі підготовки до Форуму економічного розвитку Хмельницького. Неформальне спілкуванні організували за місяць до проведення масштабного заходу, аби обмінятися думками та ідеями та внести корективи.

«Маленький принц»

1, 2 квітня хмельничан запрошують на виставу «Маленький принц» за оповіданням Антуана де Сент-Екзюпері. Її покаже київський театр «Маскам Рад». Після чого, усім глядачам обіцяють приємний подарунок.