Daily Archives: Березень 30, 2017

Яким буде місто у 2020 році?

Днями відбулося фінальне засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку міста. Вносили кінцеві правки та доповнення у напрацьовану концепцію. Стратегічний план розбудови міста сформували довкола трьох пріоритетних напрямків. Серед наймасштабніших проектів –створення індустріального парку, будівництво сміттєпереробного підприємства та водоочисних споруд.

Як працює управління праці?

Минулого року на соціальну галузь міста спрямували чи не найбільшу кількість видатків. Куди їх спрямували та що вдалося реалізувати із задуманого днями звітував начальник відповідного управління Словян Воронецький.

ЦНАП змінився

2016 рік виявився продуктивним для управління адміністративних послуг. Кількість відвідувачів ЦНАПу за минулий рік збільшилась майже вдвічі. Аби надавати адміністративні послуги хмельничанам більш якісно у місті відкрили декілька філій та удосконалили електронні сервіси.

Уроки безпеки

Вихованці дитячого будинку Хмельницької обласної ради приміряли костюми рятувальників та спробували гасити умовну  пожежу. Практичний урок безпечної поведінки влаштували дітворі надзвичайники.

Газ подорожчає з 1 квітня

З першого квітня  українці платитимуть за газ по-новому. В тариф заклали ціну за спожитий газ та абонплату.  Крім того Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, розділила тариф. Тепер діятиме два – зимовий та літній.

Воркшоп зі створення концепції Молодіжного парку стартував.

Двадцять молодих архітекторів з різних куточків України приїхали до Хмельницького, аби разом напрацювати сучасний вигляд зеленої зони поблизу міського пляжу. Мозковий штурм та обмін архітектурними і просторовими  ідеями триватиме впродовж чотирьох днів.

Звіт роботи наймолодшого депутата

Звітувати на перший рік роботи настала черга наймолодшого депутата Анастасії Ярової. Серед головних напрацювань на окрузі – ремонт доріг та встановлення дитячих майданчиків. Традиційно після звіту мешканці округу записали депутата питаннями.