Місячний архів: Квітень 2017

Туристичний сезон стартував

У Хмельницькому стартував туристичний сезон. В управлінні культури та туризму підготували чимало цікавинок, аби мешканці та гості обласного центру відкрили для себе місто по-новому. Одна із родзинок – екскурсійний автобус, що вирушив у перший маршрут.

Прощання з героєм

Хмельницький знову попрощався із героєм. 22-річний Іван Мельник загинув від кулі ворожого снайпера. В останню путь його проводжали рідні, знайомі та сотні хмельничан.

«Експрес-шлюб»

У Хмельницькому стартував проект «Шлюб за добу». Відтепер на реєстрацію городяни чекатимуть максимум 24-ри години. Такою послугою в обласному центрі скористалося вже 4 пари.

Фестивальний Хмельницький

До Хмельницького завітало 23 колективи з Туреччини, Сербії, Румунії та різних куточків України. Всіх їх зібрав Міжнародний фестиваль-конкурс народної хореографії імені Володимира Глушенкова. Захід відбувся вшосте та зібрав рекордну кількість учасників.

Відпочили – приберіть за собою

У Хмельницькому завершився місячник благоустрою. Проведено заходи з прибирання прибережних смуг річок і водойм, парків, скверів, зелених зон та інших територій міста, організовано висадження дерев. Було прикладено багато зусиль, щоб наше місто було чистим і охайним. Відтак у міській раді сподіваються, на свідомість городян.

Не чекайте поки хтось зробить!

У Хмельницькому стартували поточні ремонти прибудинкових територій. Та мешканці п`ятиповерхівки, що на Гагаріна, 20, не чекаючи комунальників, самі взялися приводити до ладу двір. За власні кошти закупили будівельні матеріали та вже другий тиждень поспіль працюють не покладаючи рук.

Форум економічного розвитку Хмельницького

Перший міжнародний Форум економічного розвитку Хмельницького відбувся в обласному центрі. Грандіозний захід, якого до цього ще не бачило наше місто об’єднав вісім сотень учасників. Окрім хмельничан та мешканців області  Форум відвідали представники інших міст та іноземні делегації.