Daily Archives: Квітень 4, 2017

No Thumbnail

Апеляцію відхилено

Містобудівні та декларацію про початок будробіт на Панаса Мирного, 31/1 таки скасували. Епопея з забудовою тривала кілька місяців. Міський голова пообіцяв мешканцям стати на їхню сторону і йти до суду. Міська рада виграла суд в першій інстанції, тепер закріпила перемогу в апеляційному суді. Рішення уже

No Thumbnail

«Великодній дивосвіт»

Маленькі писанки на деревах та великі з під світкою просто посеред вулиці. От такий задум вирішили втілити у життя в управління культури й туризму Хмельницької міської ради з нагоди Великодня.

No Thumbnail

Комунікативні поліцейські

Хмельницькі поліцейські врегульовуватимуть конфлікти  шляхом діалогу. У місті стартував пілотний проект «Антиконфліктні комунікаційні групи». Головна його мета під час масових зібрань  за допомогою спілкування залагоджувати загострення протестів У групі працюватиме 10 правоохоронців.

No Thumbnail

Ми тепер солдати!

Розпочався черговий військовий призов юнаків на проходження строкової служби. 4 квітня, перших 9-ро хмельничан вже поїхали до столиці, аби там у військових частинах одягти камуфляжну форму. Всього до кінця травня, до лав збройних сил України з Хмельницького та району призвуть щонайменше 350 молодиків.

No Thumbnail

«Театральна мозаїка -2017»

150 юних акторів з усієї Хмельницької області зібрались на одній сцені, аби показати свою акторську майстерність та подарувати глядачам казку. Вперше в нашому місті відбувся фестиваль «Театральна мозаїка».

No Thumbnail

Фестиваль писанки

Викладач образотворчого відділення хмельницької дитячої школи мистецтв Олена Чебан про писанки знає чимало. Каже розмальовує пасхальні яйця вже багато років. Відтак добре вивчила подільську символіку цього великоднього атрибуту. Переконує на Хмельницькій писанці повинні бути умовні, стримані, геометричні візерунки та мала кольорова гамма.