Daily Archives: Квітень 5, 2017

ПриватБанк. Життя після націоналізації

Життя після націоналізації. Через декілька місяців у статусі державного ПриватБанк не лише залишається лідером на ринку країни, а й зміцнив свої позиції. На цьому наголосив директор Південно-Західного регіонального управління Юрій Браніцький у ході прес-конференції.

Допомога підприємцям

Про місцевих виробників дбають у міській раді. На їх підтримку депутати передбачили у бюджеті 2 мільйони гривень. За ці кошти підприємцям відшкодовуватимуть відсотки за кредити для створення виробництва.

Показовий вибух на «Новаторі»

Хмельницькі рятувальники ліквідовували показову надзвичайну ситуацію на «Новаторі». Так відбулися комплексні навчання з цивільного захисту. Залучили до них працівників підприємства. Подивитися на організацію роботи приїхали надзвичайники з інших областей України.

Новий господар зоокутка

У сімействі ведмедів Аліси та Тімки, які мешкають в хмельницькому зоокутку, поповнення – двомісячний Балу. Маленький хижак швидко росте, добре їсть та вже проявляє свій характер.

Молитва за мир

Представники всіх конфесій Всеукраїнської ради церков та хмельницьких релігійних організацій попросили миру на Україні в Бога. Для спільної молитви зібрались на майдані Незалежності. До представників духовенства приєднались сотні городян.

«Відлуння» запрошує

В монотеатрі «Кут» готуються зустрічати акторів з п’яти країн, а також прихильників мономистецтва. Міжнародний фестиваль «Відлуння» цьогоріч відбудеться вдев’ятнадцяте. Серед учасників – білоруси, молдавани, хорвати, німці та українці. Більшу кількість своїх моновистав вони традиційно презентують в «Куті».