Daily Archives: Квітень 6, 2017

Собаку врятували, а балкони згоріли вщерть

Хмельницькі рятувальники визволили із вогню песика. Вчора по обіді на четвертому поверсі житлового будинку по вулиці  Зарічанській спалахнула квартира.  Пожежних на місце події викликали перехожі. У результаті надзвичайної ситуації  два балкони згоріло, ще два – добряче пошкодив вогонь.

Реабілітація, як гра

У навчальних закладах міста, проходить тиждень поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами. На практичних семінарах, лекціях та батьківських зборах, психологи та вихователі розповідають про різні методики виховання таких дітей. До прикладу у дитячому садочку №30, вихованці регулярно займаються на тренажерах, відвідують масажиста, логопеда та

Позачергова сесія

Депутати Хмельницької міської ради вимагають скасувати абонплату за газ. Відповідне звернення до уряду прийняли на позачерговій сесії. Під час засідання міські обранці порушили ще декілька наболілих питань. Серед яких примусове встановлення загально будинкових газових лічильників.

Нові ЦНАПи

У 2017році на Хмельниччині відкриють 6 нових Центрів надання адміністративних послуг. Їх облаштування в рамках програми Ю-лід профінансував Європейський Союз. В кожному із нових центрів планують підвищувати обізнаність населення про місцеве самоврядування.

Електроні читацькі замінять паперові формуляри

У центральній міській бібліотеці впроваджують автоматизовану книговидачу. Невдовзі паперові формуляри замінять електроні читацькі. І це переконують бібліотекарі значно підвищить якість надання послуг.  Адже працівники книгозбірні не витрачатимуть час на заповнення документів,  а зможуть більше уваги приділити спілкуванню з читачами.

Допоможіть знайти

5 квітня у Хмельницькому зник п’ятдесяти семерічний таксист служби 700-300 Михайло Бучко разом з автомобілем. Останній раз його планшет був ввімкнений о третій ночі п’ятого квітня. Уже добу чоловік не виходить на зв’язок.

«Позовний Зеніт»

В кінотеатрі Шевченка відбулась прем’єра національного фільму «Позовний Зеніт». Стрічка відкрила «Фестиваль військово-патріотичного кіно в твоєму місті». Складається з п’яти частин та в першу чергу адресована пересічним громадянам, зокрема молоді.