Daily Archives: Квітень 7, 2017

Кубок «Плоскирова»

Змаганнями з військово-спортивного багатоборства у спортивно-культурному центрі «Плоскирів» відзначили всесвітній День здоров’я. Участь у них взяли три команди з Деражні та Хмельницького, а це  більш ніж сім десятків хлопців та дівчат  віком від 6 до 17 років.

Благодійна виставка

Напередодні Великодня у Хмельницькому запрацювала благодійна виставка. Виручені кошти з продажу експонатів передадуть на допомогу учасникам АТО.  Над виставкою працювали вихованці п’яти міських шкіл естетичного виховання.

Challenge папероїдів

Chelenge папероїдів – креативна ідея учнів школи №13 імені Михайла Чекмана. Уже кілька місяців у навчальному закладі сортують сміття. Для цього виготовили спеціальних папероїдів. Тепер ідею діти вирішили винести за межі навчального закладу та залучити до неї якомого більше людей.

Дороги латають

Понад 20 мільйонів гривень з міського бюджету виділено на поточний ремонт доріг. За нього підрядники та відповідне комунальне підприємство візьмуться з середини травня. Поки що ж дорожники ліквідовують після зимову ямко вість.

alt

Міський голова відповість на запитання хмельничан у телефонному режимі

11 квітня від 12.00 до 13.00 працюватиме пряма телефонна лінія “Міська влада відповідає”. На звернення хмельничан відповість міський голова Олександр Симчишин. Звернення прийматимуться за номером: 76-48-88.

alt

Виїзний прийом громадян проведе заступник міського голови Галина Мельник

11 квітня у приміщенні  Комітету самоорганізації населення мікрорайону Гречани (вул. Курчатова, 90) відбудеться виїзний прийом з особистих питань громадян, які мешкають у мікрорайоні. Прийом проведе заступник міського голови Мельник Галина Леонтіївна.   Початок о 16.00 год.

alt

РЕМ повідомляє

7 квітня з 10.00 до 16.00 у зв’язку з ремонтними роботами буде призупинене  електропостачання за адресами: вул. Паркова, 6\2, 6-65, 22 Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.