Daily Archives: Квітень 10, 2017

Брифінг

Відтепер робота міської влади стала ще більш відкритою та прозорою. Цього понеділка вперше за ініціативи міського голови Олександра Симчишина відбувся брифінг для представників ЗМІ.

Кубок з баскетболу

Місяцем раніше на базі спортивно-культурного центру «Плоскирів» сформували першу міську команду з баскетболу. На честь новоспеченого колективу цими вихідними у Хмельницькому відбулися змагання. На спортивному майданчику мірялися силами п’ять команд.

Ранковий забіг

Курсанти прикордонної академії та увесь персонал військового навчального закладу, взяли участь у забігу на тисячу і три тисячі метрів. Загальноакадемічний крос провели з метою популяризації здорового способу життя та перевірки спортивної підготовки військовослужбовців. До ранкової пробіжки долучився і міський голова Олександр Симчишин.

Книга зі страшним змістом

Хмельницький журналіст та письменник Богдан Теленько, завершив своє чергове друковане видання про репресії 30-их, років минулого століття. Книгу «Соловецький мартиролог Поділля», він готував до друку три роки.

Довгоочікувана дорога

До кінця 2017 року на Озерній з’явиться ще один маршрут громадського транспорту. Він курсуватиме вулицею Кармалюка до лісу. Сьогодні там триває капітальний ремонт дороги. Весь процес особисто контролює тамтешній депутат Олександр Сидорук. Днями черговий раз перевіряв якість виконання робіт.