Daily Archives: Квітень 11, 2017

Покладання квітів

11 квітня- Мінародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Своя фабрика смерті була і в теперішньому Хмельницькому. З нагоди 72-ї річниці визволення гітлерівських в’язнів, тут провели панахиду за тими, хто із рук нацистів живим вибратись не встиг.

Хмельницькому бракує архітекторів

Хмельниччині бракує кваліфікованих архітекторів, зазначає головний град обудівник краю Ірина Дунаєвська. Спеціалістів цього фаху готують лише у Камянці-Подільському. І часто фахівці працювати їдуть у сусідні області а то й навіть закордон. Відтак 10 квітня у ТПП хмельницьких старшокласників знайомили із професією архітектор.

Фестиваль писанок

У Хмельницькому започаткували ще один народно-мистецький фестиваль. «Писанковий дивосвіт» стартував 10 квітня. Майданчик біля кінотеатру імені Тараса Шевченка прикрасили великодніми писанками. На відкриті фестивалю фольклорні гурти розважали містян своєю творчістю.

Освіта європейського зразка

Хмельницьких студентів запрошують на навчання за кордон. Представники литовського регіонального університету міста Шауляй презентували понад 170 можливих програм обмінів та стажування. Усі витрати на проживання та навчання іноземним студентам відшкодовує уряд країни.

На зв’язку міський голова

Хмельницький міський голова Олександр Сичмишин спілкувався з городянами у телефонному режимі. За годину, до нього з різними питаннями звернулося 19 містян. Більшість додзвонювачів отримали позитивну відповідь. Окремим, задля вирішення їхніх проблем доведеться зачекати більше року.

Змагання з тхеквондо

За два тижні кращі теоквандисти області захищатимуть честь регіону на Всеукраїнських змаганнях. Їх визначали у ході обласного турніру. За право представляти Хмельнниччину на чемпіонаті України приїхали позмагатися понад 100 учасників. Усіх спортсменів прийняли на належному рівні. Цьому посприяли депутати обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч».