Daily Archives: Квітень 14, 2017

Якісним дорогам у Хмельницькому бути

Сьогодні у місті капітально ремонтують чотири вулиці. Незабаром нове асфальтне покриття з’явиться на вулицях Кармелюка, Франка, Ювілейній та провулку Красовського. Ще на 24 вулицях уже ліквідували ямковість. Крім того, на окремі ділянки чекає поточний ремонт.

Чемпіон Європи

Український важкоатлет Олександр Пєлєшенко переміг на чемпіонаті Європи у хорватському Спліті. Це спортивне досягнення вкотре нагадало європейській спільноті про Хмельницький. З перемогою спортсмена привітав міський очільник Олександр Симчишин.

Хмельницький лідирує у боротьбі із корупцією

У порівнянні з іншими обласними центрами Хмельницька влада лідирує у боротьбі із корупцією. А Олександра Симчишина визнано найактивнішим борцем з хабарництвом серед інших мерів України. Такі результати показало третє всеукраїнське муніципальне опитування.

Рух транспорту у провідну неділю

На наступних вихідних дещо зміниться рух окремих маршрутів громадського транспорту. Це для того аби у провідну неділю городянам зручніше було дістатися до кладовищ та відвідати могили рідних і близьких. Відтак в усіх маршрутних автобусах, кінцева зупинка яких «Завод «Катіон», 23 квітня рух продовжиться до кладовища