Daily Archives: Квітень 18, 2017

У Хмельницькому оновлюють світлофори

Аби підвищити безпеку руху у Хмельницькому оновлюють світлофори. На ремонт діючих об’єктів цього річ з міського бюджету спрямували майже три мільйони гривень.  Електролампові світлофори замінюють на світлодіодні. Запланували таких встановити 236 на двадцяти об’єктах обласного центру.

«Слово нації»

В нашому місті пролунало «Слово нації». Його читали школярі. Вперше майже 50 учнів молодших та старших класів зібрались, аби розкрити свої ораторські та авторські таланти. Започаткувати ж такий захід вирішила міська рада спільно з департаментом освіти і науки.

Замість РАЦСу-музей

В міській раді, дитячій школі мистецтв, музеї-студії фотомистецтва та виставковій залі готуються до розпису молодят. Таке право згадані заклади й установи отримали із запровадженням в Хмельницькому пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Доступні ліки

1 квітня у Міністерстві охорони здоров’я задекларували загальнодержавну програму «Доступні ліки». Ряд медичних препаратів від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету другого типу та бронхіальної астми стали більш доступні для українців.