Daily Archives: Квітень 19, 2017

Як обирати депутатів?

Шляхи реформи виборчого законодавства України обговорили у Хмельницькому. У місті відбулася публічна дискусія Виборча Реформа Challenge організована представниками Громадянської мережі ОПОРА та Міжнародною фундацією виборчих систем. Подібні заходи відбуваються у всіх регіонах держави. Кінцева мета все ж змінити виборче законодавство та зробити його більш демократичним

«Сортуй сміття заради майбутнього»

В школах встановлять 350 сміттєсортувальних контейнерів. Таку ідею Департамент освіти і науки міської ради спільно з громадською організацією «Україна без сміття» втілює в рамках проекту «Сортуй сміття заради майбутнього». Кінцева мета задуманого – чисте довкілля та екологічно свідома нація.

Частина Хмельницького залишилась без води

На мосту по вулиці Бандери комунальники виконали аварійні роботи. Через це частина будинків залишилась без води. Крім того перекритий рух транспорту згаданою вулицию від Прибузької до виїзду з “Оазису” створив певні незручності для водіїв. Старі труби замінювали на нові поліетиленові. Вони прослужать місту щонайменше 80

Виїзний депутатський день

Депутати міської ради освоїли базові навики з тактичної медицини та мінної безпеки. Навчали їх, офіцери прикордонної академії на військовому полігоні, у ході виїзного депутатського дня.

«Говорять старовинні будівлі»

Хмельницькі будівлі позначать штрихкодами. Так званий QR-код зробить історію нашого міста доступнішою. Інформаційні таблички встановлять на об’єктах, визнаних архітектурними пам’ятками. На разі таких визначили 15.

Нова пішохідна зона

У Хмельницькому з’явилася нова пішохідна зона по вулиці Проскурівського Підпілля. Її облаштували на ділянці дороги від Староміської до Прибузької. Відрізок дороги зробили пішохідним на прохання місцевих мешканців. У цьому посприяли активісти громадської організації «Наше місто Хмельницький».