Daily Archives: Квітень 20, 2017

Таланти багатодітних родин

Юні хмельничани вкотре демонстрували свої таланти. У міському будинку культури 20 квітня відбувся традиційний щорічний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини». Діти співали, танцювали, грали на музичних інструментах, демонстрували колекції одягу власного дизайну та дарували глядачам моно-вистави.

Книга яку хочеться обговорювати

Студенти гуманітарно-педагогічної академії презентували книгу про загиблих героїв сьогоднішньої війни. Щоправда друковане видання написали не майбутні педагоги, а військовий капелан. Нажаль автор до нашого міста приїхати не зміг.

Звіт депутата Воронецького

Депутат міської ради Словян Воронецький  відзвітував перед виборцями. Округ обранця знаходиться у мікрорайон Ружична. За останній рік там вдалося вирішити чимало проблем. Це і ремонт доріг, і будівництво водопроводів, зведення коштом міського бюджету та відкриття довгоочікуваного дитячого садка.

Енергоефективна громада

Як зробити громаду енергоефективною впродовж двох днів навчали депутатів та представників органів місцевого самоврядування у Хмельницькому. Практичні семінари організували силами Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, рівненського «Екоклубу» у партнерстві з Молодіжним клубом розвитку.

«Будуємо Європу в Україні»

В Хмельницький завітала делегація представництва європейського союзу в Україні. У рамках візиту запланували для хмельничан тренінги та фотовиставку. Їх головна мета – підвищити рівень обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. Із такою інформаційною кампанією експерти подорожують країною уже четвертий рік.

Увага! Ускладнення погодних умов!

За даними  Українського гідрометцентру, на території міста Хмельницького та області 20-24 квітня можливий мокрий сніг, утворення снігового покрову, налипання снігу, посилення вітру до 15-20 м/с. Такі погодні умови призводять до погіршення видимості на дорогах, ускладнюють роботу енергетиків, комунального господарства, рух транспорту. Нагадуємо учасникам дорожнього руху,

alt

РЕМ повідомляє

21 квітня узв’язку з ремонтними роботами буде призупинене електропостачання будинків за адресами: з 09.00 до 16.00 – вул. Ранкова, 2-44, пров. Ранковий, 3-13, 2-16; з 10.00 до 13.00 – вул. Загребельного, 5-63, 6-64, пров. Гоголя, 1-5, 2-12, вул. Короленка, 74-134, 101-153. Хмельницький міський район електромереж