Daily Archives: Квітень 21, 2017

Старшокласники у міській раді

У міській раді в черговий раз, провели екскурсію для хмельницьких школярів. Щоправда цього разу, про роботу керівників міста розповідали не п’ятикласникам, а майбутнім випускникам. І лише тим, хто пройшов до фіналу міської гри брейн-ринг «Моя позиція».

Ремонт тепломереж

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» активно готується уже до нового опалювального сезону. У планах: замінити 4 км. старих тепломереж на попередньо ізольовані.

«Ліцензія на шлюб. Підвищення кваліфікації»

Хмельничани здобувають ліцензію на шлюб. Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» спільно і центром розвитку «Простір» вдруге організували курс лекцій для підвищення кваліфікації сімейних пар. Впродовж шести занять учасники опановуватимуть ази побудови гармонійних родинних стосункі

Віч-на-віч – Гості: аналітик Олександр Неберикут та радниця з юридичних питань громадянської мережі ОПОРА Ольга Куцюруба.

До Хмельницького завітали представники громадянської мережі ОПОРА у рамках публічної дискусії Виборча Реформа Challenge, яку організовано спільно із Міжнародною фундацією виборчих систем. Радіорозмова про можливі зміни виборчої системи України, які перспективи вони несуть із собою.