Daily Archives: Квітень 24, 2017

No Thumbnail

Нові кадри для підприємств легкої промисловості

Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій та дизайну відкрили на базі Хмельницького центру профтехосвіти сфери послуг. Він став одним із 25 подібних закладів, які розпочали роботу у різних містах України у рамках урядової програми. Коштом державного бюджету для центру закупили необхідне обладнання.

No Thumbnail

Про кого частіше пишуть ЗМІ?

Медіа простір Хмельниччини перевірили на гендерну чутливість. Експерти досліджували хто найчастіше – жінки чи чоловіки фігурують в публікаціях місцевих видань. Зокрема, при висвітленні яких тем. Результати гендерного моніторингу хмельницької журналістики обговорювали у форматі невимушеної дискусії.

No Thumbnail

Дороги ремонтують і медичну галузь реформують

За кілька тижнів у місті розпочнеться поточний ремонт доріг. На це з міського бюджету виділили 20 мільйонів гривень. Поки що дорожники усувають ямковість. На цьому наголосив міський голова Олександр Симчишин під час чергового брифінгу.

No Thumbnail

В Хмельницькому новий міні-парк

За рік-другий між Хмельницький перинатальним центром та дитячою лікарнею зацвіте новий сад. Саджанці декоративних кущів та дерев цими вихідними вже висадили. До облаштування майбутнього скверу доклали руку лікарі, працівники управлінь міської ради, «Офіс-центру», керівництво обласного центру, а також місцеві школярі.

No Thumbnail

Благодійний концерт

У Хмельницькому відбудеться благодійний концерт на підтримку хворого юнака. Сергій Швець із Старокостянтинова бореться зі старшою недугою – рак кістки 4 ступеня. Вартість лікування захмарна. Допомогти батькам зібрати необхідну суму коштів взялися волонтери.