Daily Archives: Квітень 25, 2017

No Thumbnail

Економічний Форум для розвитку Хмельницького

Масштабний Форум економічного розвитку Хмельницького об’єднає підприємців та представників влади із України та за кордону. Відбуватиметься захід у форматі ТЕД-конференції 27 квітня у  театрі імені Старицького.

No Thumbnail

«Слово нації» знову зазвучало»

В палаці творчості дітей та юнацтва відбулось справжнє поетично-пісенне свято. Його провели в рамках першого міського конкурсу «Слово нації». На гала-концерті звучали кращі авторські вірші хмельницьких школярів, а також Подільських письменників.

No Thumbnail

Вшанування ліквідаторів

26 квітня нагадує українцям про лихо, яке може статись через людську необережність. Вибух четвертого реактора Чорнобильської атомної електростанції не дає забути про себе вже 31 рік.

No Thumbnail

Автошляхи відновлюють і ремонтують

Міст що на Старокостянтинівському шосе потребує капітального ремонту. За його оновлення дорожники візьмуться вже найближчим часом. На цьому наголосив міський голова під час чергового брифінгу. Олександр Симчишин зазначив, у поточному році у Хмельницькому відремонтують значну частину автошляхів.

No Thumbnail

«Молодь за краще майбутнє» звітує

Хмельницька молодь працює над кращим майбутнім вже 100 днів. Що вдалось зробити активістам за цей час, розповіли під час свого звіту. Зокрема, говорили про школу успіху, школу волонтерів та міську книгу волонтерів.