Daily Archives: Квітень 28, 2017

Туристичний сезон стартував

У Хмельницькому стартував туристичний сезон. В управлінні культури та туризму підготували чимало цікавинок, аби мешканці та гості обласного центру відкрили для себе місто по-новому. Одна із родзинок – екскурсійний автобус, що вирушив у перший маршрут.

Прощання з героєм

Хмельницький знову попрощався із героєм. 22-річний Іван Мельник загинув від кулі ворожого снайпера. В останню путь його проводжали рідні, знайомі та сотні хмельничан.

«Експрес-шлюб»

У Хмельницькому стартував проект «Шлюб за добу». Відтепер на реєстрацію городяни чекатимуть максимум 24-ри години. Такою послугою в обласному центрі скористалося вже 4 пари.

Фестивальний Хмельницький

До Хмельницького завітало 23 колективи з Туреччини, Сербії, Румунії та різних куточків України. Всіх їх зібрав Міжнародний фестиваль-конкурс народної хореографії імені Володимира Глушенкова. Захід відбувся вшосте та зібрав рекордну кількість учасників.

Відпочили – приберіть за собою

У Хмельницькому завершився місячник благоустрою. Проведено заходи з прибирання прибережних смуг річок і водойм, парків, скверів, зелених зон та інших територій міста, організовано висадження дерев. Було прикладено багато зусиль, щоб наше місто було чистим і охайним. Відтак у міській раді сподіваються, на свідомість городян.

Не чекайте поки хтось зробить!

У Хмельницькому стартували поточні ремонти прибудинкових територій. Та мешканці п`ятиповерхівки, що на Гагаріна, 20, не чекаючи комунальників, самі взялися приводити до ладу двір. За власні кошти закупили будівельні матеріали та вже другий тиждень поспіль працюють не покладаючи рук.