Місячний архів: Травень 2017

Сесія міської ради

У ході 15 сесії міської ради, депутати розглянули більше сотні питань порядку денного. З них лише кілька важливих, зазначив міський голова Олександр Симчишин, решта робочі моменти. Власне до головних, очільник міста відносить – затвердження Стратегії розвитку Хмельницького до 2025-го року,  нової редакції Статуту територіальної громади,

Зручності для водіїв

На кінцевих зупинках громадського транспорту невдовзі з’являться зони відпочинку. Вони призначатимуться для водіїв громадського транспорту. На разі в нашому місті немає умов для їх комфортного відпочинку між рейсами.

Всесвітній день без тютюну

Всесвітній день без тютюну у Хмельницькому відзначили оригінальним флешмобом. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до здорового заходу залучив студентів та школярів. Організували дійство на стадіоні «Поділля». Поєднали його із дитячим футбольним турніром.

Школярів чекають

Табір “Чайка”, як нова копійка та готується приймати першу зміну дітей. Ремонтні роботи в корпусах на фініші, вже оновили санвузли й душові кімнати, замінили покриття підлоги, двері, пофарбували стіни. Також для відвідувачів придбали нові матраци, подушки, посуд.

Об’єднала пісня

Хор ветеранів «Надвечір’я» святкує – повноліття. На свій 18 звітний концерт підготували добірку найкращих пісень із репертуару. Лунали зі сцени композиції, що принесли хмельничанам перемогу на першому всеукраїнському конкурсі народного хорового співу.

Віч-на-віч – Гості: Юрій та Катерина Даценко

Радіоефір, що доповнить цікавим та корисними рекомендаціями плани на літо. Адже у гостях радіо «Місто» мандрівники із досвідом – це засновники проекту «Незнана Україна» подружжя Юрій та Катерина Даценко. Вони багато знають про невідомі та водночас прекрасні місця нашої країни та області.

Світові прем’єри та фестивалі у кінотеатрі Шевченка

Світові прем’єри, різноманітні фестивалі та проекти. У кінотеатрі імені Шевченка готують цікавинки для кіногурманів. Дням тут стартував міжнародний фестиваль «Чілдрен Кінофест».

Чемпіонка з Бразильського джиу-джитсу

12-ти річна хмельничанка Аміна Гончар – чемпіонка світу з Бразильського джиу-джитсу. Таке звання вона здобула кілька днів тому на змаганнях в Абу-дабі. З перемогою спортсменку  привітав міський голова Олександр Симчишин.

Робота на дорогах кипить

Цього року з міського бюджету витратять близько 100 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг та прибудинкових територій. Всього планують замінити асфальтобетонне покриття на 50 об’єктах.

Підготовка до сесії міської ради

31 травня депутати міської ради зберуться на черговому сесійному засіданні. На розгляд міських обранців цього разу виноситься понад сотня питання порядку денного. Депутати їх детально розглядали та вивчали на засіданнях комісій. У ході колегії, що передувала сесії, голови фракцій та комісій підвели підсумок.