Daily Archives: Травень 4, 2017

«Свіжий вітер»

Сукні із пакетів та газет, реп про природу та вірші про чисте довкілля. Фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер» вшосте об’єднав хмельницьких школярів. До трьох традиційних номінацій – екопісня, екопоезія та екомода цьогоріч додали ще й екопроект.

Бізнес на тротуарі

«Стихійні» торговці вийшли на акцію протесту. Із прохання облаштувати для них змішаний ринок оббивали півроку владні пороги. Одначе, справа з місця не зрушила.  У міської влади на це своя позиція. У той час як існуючі прилавки порожні – забудовувати місто новими павільйонами не планують.

Папероїди крокують школами

Дракони, мікі-мауси, поліцейські, роботи та ще чимало різних міфічних істот оселилися у кожному класі СЗОШ №6. Учні активно підхопили акцію збору макулатури, відповідно власноруч створили папероїдів різних форм.

Водоканал на зв’язку

На КП «Хмельницькводоканал» запрацював Call-центр. За безкоштовним багатоканальним номером хмельничани можуть отримати кваліфіковані консультації, передати показники лічильника або ж дізнатись про стан розрахунків за послуги.

Влада і громада – Гість: Юлія Сабій.

Гість: Керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій. Хмельницькі школярі мали змогу отримати максимум знань про органи місцевого самоврядування, виборчий процес, історію рідного міста завдяки екскурсіям міською радою. Як все починалось? Яку мету переслідували організатори? Чи досягли її? Відповіді у програмі.

Віч-на-віч – Гості: Степан Кушнір.

Гості: голова правління ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» Степан Кушнір. 1000 євро на енергоефективну ідею. Нова ініціатива громадської організації «Хмельницький молодіжний клуб розвитку», що реалізовується у рамках проекту CLEEN. Хмельничанам пропонують поборотися за міні-гранти у сфері енергоефективності. Більше подробиць у програмі.