Daily Archives: Травень 5, 2017

За дороги взялися капітально

Цього року з міського бюджету витратять близько 100 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг та прибудинкових територій. Всього планують замінити асфальтобетонне покриття на 50-ти об’єктах. Наразі роботи тривають на шести ділянках.

Хмельницький чемпіон

Хмельницький веслувальник Богдан Козлов знову чемпіон. Днями він здобув найвищу нагороду на Кубку України з веслування на байдарках і каное. Змагання проходили у Дніпрі.

Фінальна гра

Завершилася друга фінальна гра брейн-рингу «Моя позиція». Цього разу свої знання з історії міста та роботи органів місцевого самоврядування демонстрували учні спеціалізованих загальноосвітніх шкіл №8 та №12. За кілька днів переможці поїдуть на екскурсію у Верховну Раду України.

Секрети сімейного щастя

Секретами сімейного щастя із хмельничанами ділилися гості зі Львова. У рамках курсу «Ліцензія на шлюб. Підвищення кваліфікації», що проводить соціальні ініціатива української греко-католицької церкви «Хтось не зробить!» відбулася зустріч із головою Патріаршої Комісії у справах молоді отцем Ростиславом та його дружиною Тетяною. Говорили про місію,

Привітали ветеранів

Ветеранів другої світової війни, напередодні дня перемоги пригощали солдатською кашею та розважали піснями і танцями. 5-го травня святкові заходи проходили у мікрорайоні Дубове. Гарному настрою сприяла сонячна погода та гості свята – міські обранці.

Знесли паркан

Міські керманичі взялися відстоювати міську територію. Частину землі, яку самовільно захопили забудовники – повернули у комунальну власність. Паркан, що роками незаконно огороджував міські метри – знесли.

«Друга пенсія від ПриватБанку»

Окрім пенсії від держави, пенсія від ПриватБанку. В Україні фінішувала акція «Друга пенсія від ПриватБанку». Шляхом розіграшу визначили двадцять п’ять її переможців, які отримуватимуть фінансові бонуси.