Daily Archives: Травень 10, 2017

Нова послуга у тролейбусах

У Хмельницькому презентували електронний квиток.  З’явився він завдяки співпраці міської влади, ПриватБанку та комунального підприємства “Електротранс”.  Користуватися новацією досить легко: потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24. З його допомогою відсканувати QR-код, зображений на спеціальних стікерах в громадському транспорті.

Вшанування героїв Другої світової війни

9 травня в Україні відзначили 72 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Загиблих героїв хмельничани вшанували покладанням квітів до пам’ятників на Військовому кладовищі, Меморіалі Слави та Вічного вогню.

Ветеранів привітали у мікрорайоні Ракове

Мелодії воєнних літ лунали дев’ятого травня і на майданчику поблизу гарнізонного будинку офіцерів у Раковому. Мешканці мікрорайону зібралися разом, аби подякувати ветеранам за величезний подвиг, який  ті здійснили у Другій світовій війні.

Концерт перемоги

Заходи з на годи дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні продовжили концертом. Свою творчість у міському будинку культури ветеранам та усім присутнім дарували дорослі та маленькі артисти. Ветеранські хорові колективи порадували виконанням патріотичних пісень.

Смаколики на передову

Захисники України, на передовій знову смакуватимуть варениками з картоплею. Їх наліпила хмельничанка пані Наталя. Аби смаколики не зіпсувалися їх уже повезли на передову. Разом із варениками, солдатам передали печиво, здобу та ковбасу.