Daily Archives: Травень 16, 2017

У гості до народних депутатів

Хмельницькі школярі побували в гостях у народних депутатів. Переможців брийнг-рингу «Моя позиція», проекту «Битва шкіл» та інших міських конкурсів, як і обіцяли у мерії,  нагородили поїздкою у Верховну Раду України.

Екскурсія «Містом»

Творчі працівники телерадіокомпанії «Місто» щотижня здають іспит з журналістики та операторської майстерності. Про особливості та тонкощі своєї роботи, вони розповідають школярам. Адже вже третій місяць поспіль, на телерадіокомпанії проходять екскурсії.

Пряма телефонна лінія

Заступник міського голови Галина Мельник провела прийом громадян у телефонному режимі. За годину до посадовця звернулося троє хмельничан. Городяни скаржилися на роботу однієї сімейної амбулаторій, на скасування субсидій за опалення та на відсутність паркану навколо клумби.

Дороги ремонтують

У Хмельницькому триває капітальний ремонт доріг. Загалом у поточному році запланували повністю відремонтувати та оновити 50 об’єктів. А це кілька заїзних кишень і між квартальних проїздів та окремі центральні автошляхи.

80 днів довкола професій

У хмельницькому обласному краєзнавчому музеї працюють не лише музейники. Про плеяду професій, які задіяні у роботі цього закладу школярам розповідали під час екскурсії. Візит організували у рамках проекту «80 днів навколо професій».

«Над Собом пісня дзвінко лине»

Народний хор ветеранів війни та праці «Надвечір’я» міського будинку культури став переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу колективів народного хорового співу ім. Віталія Іжевського. На Черкащині виконавці презентували новий репертуар, зокрема і твори подільських композиторів.

Ярмарок політичного впливу

Міжнародний Республіканський інститут влаштував у Хмельницькому ярмарок політичного впливу. До заходу запросили усі громадські організації та політичні партії міста. Учасники ярмарку презентували громаді свою роботу.

Публічні консультації

Городянам пропонують самим визначити місця розташування малих архітектурних споруд. Свою думку можна висловити шляхом голосування в режимі он-лайн. Посилання на електронну сторінку, під назвою «Ваша думка» вже є на сайті міської ради.