Daily Archives: Травень 17, 2017

День пам’яті людей померлих від СНІДу

У Хмельницькому вшанували пам’ять людей померлих від СНІДу. Символічну акцію організували працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Всеукраїнської мережі людей,  що живуть з віл. Присвятили захід Дню пам’яті померлих від СНІДу, що відзначають у третю неділю травня.

Прийом керуючої справами виконавчого комітету

Черговий прийом громадян провела керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій. Зі своїми скаргами та проблемами до неї звернулося 5 хмельничан. Питання звучали різного характеру. Більшість стосувалося сфери житлово-комунального господарства.

Пісенний флешмоб для матусь

Сім  дитячих хорових колективів та спільна  щира пісня про маму. Так оригінально у Хмельницькому відзначили День матері. Співочий виступ відбувався на майданчику поблизу кінотеатру імені Шевченка. Запалу юним артистам не зіпсувала навіть дощова погода.

Капличка для військових

На території військової частини, національної гвардії України, будуватимуть капличку. 17 травня місце, де зводитимуть Божий дім, освятив Митрополит Антоній. Військовослужбовці, під пильним оком священників, встановили хрест.

«Новий рівень зрілості студентського самоврядування»

Успішний досвід студентського самоврядування зберуть воєдино у методичному посібнику. Видання із практичними порадами напрацьовуватимуть кращі студенти зі всієї України. Із такою метою 40 представників студентського самоврядування приїхали до Хмельницького на Всеукраїнський круглий стіл.