Daily Archives: Травень 18, 2017

Фестиваль «Rock & Buh – 2017»

Мега-подія, яку Хмельницький ще не бачив. 26-27 травня у обласному центрі відбудеться перший рок-фестиваль «Rock & Buh – 2017». Майже два десятка місцевих гуртів та запрошені хедлайнери заспівають на одній сцені просто неба. Ідею заснувати у місті такий фестиваль виношували близько року в управління культури

Потрійне свято у терцентрі

Дні матері, сім’ї та вишиванки відсвяткували в територіальному центрі соціального обслуговування. Для цього вдягнули національний одяг та підготували цілий концерт-із піснями та віршами.

Нові спортивні здобутки

Скарбничку своїх здобутків поповнила хмельницька школа Самсон-Право. Тренер Гаррій Осєдлевич та його учениця Єлизавета Осєдлевич привезли з Чеської Республіки одну золоту та п’ять срібних медалей. Всі – ексклюзивного ґатунку.

Новий спортивний майданчик у Гречанах

Спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрили на території навчально-виховного комплексу №7, що у Гречанах. Збудували майданчик коштом міського бюджету. Невдовзі подібні з’являться і в інших мікрорайонах міста.

Заклад у вишиванці

Напередодні дня вишиванки ВПУ №25 вбрали у народні візерунки. Учні закладу розмалювали фасад будівлі у патріотичні кольори. Жовто-блакитний орнамент малювали гуртом. Впоралися за два дні.

«Вартові українства»

В «Просвіті» згадали Олега Ольжича. Про письменника розповіли в рамках проекту «Вартові українства». З цієї нагоди до Народного дому завітали школярі, вчителі, студенти та інші.