Місячний архів: Червень 2017

No Thumbnail

Громадські ініціативи 2017

34 проекти подали хмельничани на конкурс «Громадські ініціативи». Днями робоча група з визначення переможців провела перший етап відбору. Подані ініціативи розглядали у двох аспектах – відповідність до положення та оцінка профільного управління.

No Thumbnail

Позашкільна освіта

Палац творчості для дітей та юнацтва потребує капітального ремонту. Попередньо загальна вартість усіх запланованих робіт становить понад 15 мільйонів гривень. Поки що ж з міського бюджету виділили лише 3. За ці кошти, на разі оновлюють та перебудовують ганок позашкільного навчального закладу.

No Thumbnail

Квартири ветеранам АТО

2 млн. грн. виділять з міського бюджету на придбання квартир для інвалідів АТО, які першочергово потребують житла. Таку пропозицію внесли на виконкомі під час  представлення уточнення бюджету на поточний рік.

No Thumbnail

Валідатори скоро запрацюють у троллейбусах

Комунальне підприємство «Електротранс» з 17 липня зможе використовувати валідатори – спеціальні апарати для оплати проїзду у тролейбусах. На квитку зазначатиметься дата і час, коли він був придбаний.

No Thumbnail

Якісне освітлення

На вулицях міста старі лампи замінюють на сучасні світлодіодні. Вони енергоощадні та майже не потребують обслуговування. Нові ліхтарі уже освітлюють мікрорайони Книжківці та Ружична. На разі роботи тривають на Львівському шосе.

No Thumbnail

На що витратять додаткові кошти?

45 мільйонів гривень – на дороги, 22 – «Хмельницькводоканалу», 15 -профтехосвіті та 7 – на енергозбереження. Такі пріоритети розставили у міській раді при уточненні бюджету на друге півріччя. Всього на липневій сесії депутати розподілятимуть понад 200 мільйонів гривень.

No Thumbnail

Друге дихання

Мешканці деяких будинків на вулиці Курчатова невдовзі гулятимуть  новенькими сучасними дворами. Автівки ж паркуватимуть на екопарковках. За облаштування таких прибудинкових територій взялись комунальники. На одну ділянку планують витратити 1,5 мільйона гривень.

No Thumbnail

День здоров’я

Хмельничани активні та спортивні. Аби підтвердити це, аж три управління влаштували справжнє  тематичне свято біля кінотеатру Шевченка. Захід присвятили дню здоров’я та олімпійському дню. Протягом декількох годин глядачі спостерігали за показовими виступами вихованців спортивних шкіл та секцій.

No Thumbnail

«Виправні» роботи

Підрядників, які стелять асфальт не якісно, в управлінні житлово-комунальному господарстві відправляють на виправні роботи. Вони повинні ліквідувати недоліки за власний кошт. Це роблять відповідно до гарантійного терміну. На разі неякісний асфальт підрядники відновили на Нижньобереговій

No Thumbnail

Ювілейний випуск

147 учнів вищого професійного училища №4, за кілька днів вперше офіційно підуть на роботу. Адже по закінченню навчання, майже 90% випускників уже працевлаштовані. Та спершу, майбутні досвідченні муляри-штукатури, електрозварювальники, столярі, слюсарі отримали дипломи.