Daily Archives: Червень 1, 2017

День захисту дітей

Схожі як дві краплі води – в одному місці. Парад близнят на День захисту дітей у місті відбувся вже вшосте. Однаковим братикам та сестричкам доручили очолювати святкову ходу Проскурівською до майданчика біля кінотеатру Шевченка. Слідом рухалися дитячі творчі колективи.

Нова назва для парку

Хмельничанам пропонують вирішити, як називатиметься теперішній парк Чекмана. В міську раду надійшло звернення від хмельничан щодо перейменування зони відпочинку. Аби прийняти остаточне рішення, члени топонімічної комісії цю ідею винесли на громадське обговорення.

Малюнки сонячних дітей

Чотири останніх місяці 7 дітей із синдромом Дауна вчилися професійно  малювати. Двічі на тиждень вони відвідували заняття в Хмельницькій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей, юні художники продемонстрували свої роботи.

Вдалий марафон

У вихованців ДЮСШ №2 нові перемоги. Срібну та бронзову медалі на нещодавньому чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное виборов Ілля Грицак.

«Бібліотечне літо-2017»

Бібліотечні майданчики запрошують маленьких читачів цікаво провести  канікули. Сьогодні поблизу центральної міської бібліотеки урочисто відкрили «Бібліотечне літо-2017». Дозвілля маленьких хмельничан працівники книгозбірень обіцяють доповнювати пізнавальними заходами.