Daily Archives: Червень 2, 2017

Прийом міського голови

Відбувся черговий прийом міського голови. Городяни переймались благоустроєм міського пляжу та молодіжного парку. Нарікали на роботу деяких цілодобових магазинів та нічних закладів. На прийомі не бракувало особистих питань.

Свято Трійці у юнацькій бібліотеці

Мистецьким заходом духовної тематики в обласній бібліотеці для юнацтва відзначили День Святої Трійці. Тут поєднали презентацію книги іконописця  Андрія Штогрина «Мій неовізантинізм»  та відкриття виставки графіка Миколи Анісімова «Храми України».

Пільга для підприємців

Хмельницьким бізнесменам  – додаткові бонуси. У рамках програми підтримки та сприяння розвитку підприємництва міська влада запровадила ще одну пільгу для місцевих виробників. З міського бюджету відшкодовуватимуть відсотки за кредитами на реалізацію інвестиційних проектів. Порядок повернення коштів днями затвердили депутати на черговій сесії.

МАФи на зупинках громадського транспорту

Завершився перший етап публічних консультацій стосовно місця розміщення малих архітектурних споруд. Відтак на думку городян, доцільно їх розміщувати на зупинках громадського транспорту. Упродовж червня хмельничани матимуть змогу обрати і єдиний архітип для МАФів. Голосування вже розпочалося.

328 простих слів до взаєморозуміння

Тепер хмельничани зможуть краще розуміти одне одного. Таку надію має Віктор Вікарчук. З цією метою чоловік уклав перший український тлумачний словник простих слів. Книгу презентував в Гуманітарно-педагогічній академії.