Daily Archives: Червень 7, 2017

Енергоефективність в дії

1000 євро на покращення енергоефективності Шепетівського району. Хмельницький молодіжний клуб розвитку  підбив підсумки конкурсу грантів, що провели у рамках проекту CLEEN. Всього до організаторів надійшло 65 заявок з різних куточків України. Переможця обрали враховуючи важливість та масштабність поставлених завдань.

У міській лікарні зміни

    На території мед закладу завершується ремонт благоустрою. У сквері встановили лавочки для відпочинку та облаштували тротуарною плиткою пішохідні доріжки. Взагалі на капремонт прилеглої ділянки лікарні виділили 280 тисяч бюджетних гривень. За них відремонтують в’їзди та виїзди на територію закладу та осучаснять парковку.

Не безкоштовний ремонт

З наступного року за ремонт дахів хмельницьких багатоповерхівок власникам квартир доведеться платити. Це ж стосується всього житлового фонду. Такі правила диктує нова програма спів фінансування, яку мають намір затвердити на липневій сесії міської ради.

Альманах «Осоння» побачив світ

Альманах «Осоння» символічно у свято всіх медійників презентували вихованці зразкового прес-клубу «Юний журналіст». У видання ввійшли кращі роботи юних акул пера за минулий навчальний рік. Захід також поєднали із підведенням підсумків роботи ради учнівського самоврядування «Нова генерація».

Патрульні на залізних конях

В парку імені Чекмана з’явились особливі велосипедисти. На їх двоколісних позначка «велопатруль», а замість звичайного одягу- поліцейська форма. З початку червня саме вони слідкуватимуть за правопорядком в парку.