Daily Archives: Червень 9, 2017

Нові зелені зони

Міська влада продовжує озеленювати місто. Згідного нового плану озеленення у Хмельницькому з’явиться на 30 парків та скверів більше. Незабаром їх побільшає на Озерній та Зарічанській. Земельні ділянки для потенційних зон відпочинку затвердили депутати на минулій сесії.

Нове міні футбольне поле

В дворі однієї з місцевих багатоповерхівок з’явиться новеньке міні футбольне поле із штучним покриттям, роздягалками, тенісним столом, новими освітлювальними опорами та прожекторами. Облаштування майданчика вже почалось.

Перевірка якості виконаних ремонтів

У Хмельницькому продовжують ремонтувати і відновлювати автошляхи та прибудинкові території. Вже завершилися роботи на провулку Городньому. На фінішній прямій вулиці Івана Франка та Вітанова. Повністю оновлене асфальтне покриття у дворах будинків що на Камянецькій 169, Купріна,54,  Панаса Мирного, 26/2 та на Проспекті Миру, 67.

Нова послуга у ЦНАП

З 7 червня спеціалісти центру надання адміністративних послуг приймають документи на видачу дозволів з спеціального водокористування. Такі офіційні папери потрібні юридичним та фізичним особам підприємцям які в день використовують більше п’яти кубометрів води.

Школа помічника депутата

У Хмельницькому стартувала перша школа помічника місцевого депутата. Слухачами курсу стали 15 молодих та амбіційних хмельничан. Впродовж місяця про тонкощі депутатської справи учасникам розказуватимуть експерти та політологи.