Daily Archives: Червень 12, 2017

Новий реабілітаційний центр

Курс реабілітації для дітей та молоді з особливими потребами  в нашому місті незабаром стане безкоштовним. Для цього створили соціальний центр. У ньому облаштували кімнату арт-терапії та соляну, масажний кабінет, сенсорну кімнату та фізичної реабілітації.

Здоровий відпочинок

Оздоровлення хмельницьких дітлахів у розпалі. Цьогріч змістовний відпочинок для хлопчиків й дівчаток пропонують близько 30 закладів – це літні табори з денним перебуванням та мовні. Крім того в нашому місті діють безкоштовні підліткові клуби за місцем проживання.

Тріумф у Греції

Із тріумфом з Греції повернувся народний ансамбль «Ретро» мистецького центру «Ветеран». На узбережжі Егейського моря хмельничани виступали у рамках VII Міжнародного фестивалю танцю і музики. Цього року з поміж усіх молодіжних колективів, хмельницьких ветеранів нагородили спеціальним кубком журі.

Подарунки нацгвардійцям

Для нацгвардії придбали нове обладнання за кошти з міського бюджету. Подарунки військовим днями презентував міський голова. Сьогодні нацгвардія у статусі підшефної організації не перебуває. Однак, міський голова переконаний – це лише формальність.

Водії без ременів

На дорогу без паска безпеки. Українці масово ігнорують ремені, що у разі аварії можуть врятувати життя та здоров’я. Навесні  активісти кампанії «За безпечні дороги» провели соціологічне дослідження у 20 містах, 16 з яких – обласні центри.  Його результати плачевні:  загалом лише 14 відсотків водіїв не

ПриватБанк – технології в ногу з часом

Нові послуги від ПриватБанку. Замовити айді-картку громадянина можна не виходячи з дому. У сервісі Приват24 це можна зробити за лічені хвилини. Ще одну новинку у банку пропонують для тих, хто планує придбати авто. Під мінімальний відсоток річних на покупку можна оформити договір на виплату частинами.