Daily Archives: Червень 13, 2017

Стратегія розвитку міста

Вивести Хмельницький на новий рівень життя покликана  Стратегія розвитку міста до 2025 року. Важливий документ депутати затвердили на минулій сесії міської ради. Передувала цьому кропітка робота. Впродовж року формувала стратегію робоча група, опираючись на думку громади та поради експертів.

Олімпійський урок

Школярів покликали на олімпійський урок. Під час заходу вихованцям таборів, які діють при спортивних школах, розповіли про хмельничан, які здобули спортивну славу для нашого міста. Один із чемпіонів завітав і на зустріч із молоддю.

Набір нових патрульних

Офіційно стартував набір на 104 ваканції у патрульній поліції. Відбір такий самий, який пройшли теперішні інспектори управління. На кандидатів чекає – п’ять етапів відбору.

Дзеркала для водіїв

Складні повороти та перехрестя в нашому місті почали убезпечувати. На допомогу прийшли спеціальні сферичні дзеркала. На разі їх встановили 6. Вартість одного разом із стійкою та монтажем більше 6 тисяч гривень. Відповідні кошти виділили з міської казни.

«ТуристDAY»

18 червня хмельничани можуть провести активно. Громадська організація «Молодь за краще майбутнє» в цей день планує проект «ТуристDAY». Пішки хлопцям й дівчатам пропонують пройти більше 15 км, аби в кінцевій точці взяти участь в квестах ,інтерактивах, посиденьках біля багаття.