Daily Archives: Червень 14, 2017

День донора

14 червня у світі відзначають День донора. Це подяка благородним людям, що добровільно здають кров. Щороку у світі фіксується близько 108 мільйонів донорських переливань. Медики стверджують, така процедура може врятувати не лише чиєсь життя, а й власне.

«Яскрава ніч»

Хмельничанам пропонують долучитися до «Яскравої ночі» на велосипеді. Активісти громадської організації «Критична Маса» вкотре організовують заїзд на роверах  у темну пору доби. Стартують традиційно у парку імені Чекмана, фінішують поблизу кінотеатру імені Шевченка. Усього мають на меті проїхати 10 кілометрів.

Нові світлофори

У Хмельницькому 236 нових світлофорів. Їх видимість, порівняно із старими краща, електроенергії споживають менше у 8 разів, крім того вони озвучені. Нові світлофори встановлюють на місці старих.

Маленькі комахи – великі проблеми

Останніми роками у Хмельницьких парках та скверах побільшало кліщів. Ці маленькі комахи можуть стати причиною великих проблем. Вони переносять різні інфекційні хвороби. Через несвоєчасне медичне втручання один укус кліща може призвести до фатальних наслідків.

Круглий стіл

Особливості урядової програми «Доступні ліки» та медичної реформи обговорили за круглим столом медики та представники громадських організацій. Зустріч організували у Благодійному фонді «Хесед бешт» аби хмельничани з перших вуст дізналися про медичні нюанси.

Реальний результат.

20 реалізованих проектів за півроку діяльності. Представники громадської організації «Молодь за краще майбутнє» підбили підсумки перших шести місяців роботи. Серед найвагоміших проектів називають «Школу волонтерів». Завдяки якій вдалось розробити єдиний реєстр волонтерів.

Влада і Громада – Гість: Оксана Новодон – начальник управління економіки.

На минулій сесії депутати ухвалили надважливий документ для Хмельницького – Стратегію розвитку міста до 2025 року. В її основі – орієнтир напрямку розвитку міста із широким колом пріоритетів та цінностей. Детальніше про те, яким буде Хмельницький за кілька років, у радіопрограмі.

Віч-на-віч – Гості: Лора Підгірна та Тамара Козицька.

Проект «Літературний туризм» завоював прихильність хмельничан. Про письменників, що вже презентували творчість та майбутніх гостей, а також дебютну книгу Лори Підгірної «Червона Офелія» наша чергова програма.