Daily Archives: Червень 15, 2017

Якими будуть архетипи МАФів?

Якими будуть архітипи малих архітектурних форм вирішувати хмельничанам. Більше тижня триває другий етап проекту «Публічні консультації». Департамент архітектури, містобудування та земельних відносин підготував 6 варіантів архітектурних типів.

Знову найкращі

«Хмельницьктеплокомуненерго» визнано кращим підприємством комунальної теплоенергетики України. Досягти таких показників теплоенергетикам Хмельницького вдалося завдяки модернізації відповідної сфери. Сьогодні у місті автоматизовано майже всі котельні. Крім того, щороку замінюється три-чотири кілометри тепломереж.

Вийшли з «тіні»

Захмарні податки та збільшення мінімальної заробітної плати. Через це роботодавцям сьогодні фінансово важко утримувати найманих працівників. Відтак, частина підприємців почали здавати приміщення в оренду, а працівники змушені оформлюватися як фізичні-особи підприємці.

Веселі канікули

Провести весело за змістовно літні канікули школярам пропонують у підліткових клубах нашого за місцем проживання. Дітей та підлітків запрошують не гаяти час за комп’ютерами та телевізором, а активно проводити літні канікули. У перші дні літа хлопчики та дівчатка мірялися силами у настільному тенісі. У підлітковому