Місячний архів: Липень 2017

Дозвілля для наймолодших хмельничан

Цієї суботи у місті стартують гулянки для малечі. Для діток влаштують цікаве дозвілля, з конкурсами та майстер класами. І все це абсолютно безкоштовно. Новий проект організовує міська влада. Дитячі гулянки проходитимуть щосуботи на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка.

Японія у центрі Хмельницького

2017 рік указом президента проголошено Роком Японії в Україні. З цієї нагоди у Хмельницькому відбулися дні японської культури. Виставки, дегустації, майстер-класи, танці та багато іншого згуртували на майданчику біля кінотеатру Шевченка сотні хмельничан. Справжні поціновувачі східної культури приміряли національний японський одяг та опановували танці бон-одорі.

Профорієнтація у таборі

Спеціалісти міського центру зайнятості відвідали комунальний табір «Чайка». До відпочивальників приїхали аби розказати про важливість усіх професій та допомогти зорієнтуватися у майбутньому виборі. З дітьми грали у профорієнтаційні ігри та проводили для них психологічні тренінги.

Людина НЕ товар

Як не потрапити до рук торгівців людьми та до кого потрібно звернутися за допомогою? Детально про це, городянам які вишикувалися у черзі біля одного із візових центрів міста, розповідали члени благодійного фонду «Ксена» та працівники управління соціального захисту і міського центру зайнятості. Таку акцію приурочили

Розвиток підприємництва

Члени координаційної ради з питань розвитку підприємництва, турбуються про подальшу долю професійно-технічної освіти. Що буде з училищами та хто їх повинен фінансувати обговорювали на черговому зібрані. Нагадаємо, з поточного року ПТУ частково перевели на утримання міста. В рік вони обходяться бюджету у більш ніж 50

Боротьба з гепатитом

Понад 150 мільйонів людей у всьому світі інфіковані гепатитом С. З них більше 2-х мільйонів проживає в Україні. Медики цю хворобу називають лагідним вбивцею. Переконують відчути або помітити симптоми гепатиту С можна не раніше як через п’ять років після інфікування. Тому радять щороку проходити відповідне

Вітали системних адміністраторів

28 липня своє професійне свято відзначали системні адміністратори. Такі фахівці піклуються роботу комп’ютерного забезпечення, техніки та мережі. Без них сьогодні не обходиться жодне підприємство. Кращих спеціалістів з інформаційних технологій відзначили грамотами та подарунками у міській раді

Вітання працівників торгівлі

22 роки поспіль в останню неділю липня, своє професійне свято відзначають працівники торгівлі та ресторанного господарства України. З цієї нагоди, кращі з кращих, отримали грамоти та подарунки від керівників міста, області та ради підприємців.

Розширений виконком

Підсумки фінансово-господарської діяльності п’яти соціальних закладів днями обговорювали на засіданні виконавчого комітету. За результатами балансової перевірки фахівці підготували для кожної установи рекомендації. Декілька особисто побажань від себе підготував голова балансової комісії Володимир Гончарук.

Дефіцит кадрів

У «Хмельницькводоканалі» борються із дефіцитом кадрів. На ринку праці бракує кваліфікованих робітників, тому на підприємстві готують майстрів власними силами. Для працівників проводять навчання. Після якого спеціалісти отримують підтвердження у вигляді посвідчення.