Daily Archives: Липень 4, 2017

No Thumbnail

Розконсервований фонтан

До кінця  року у Хмельницькому з’явитися чотири нових фонтани, обіцяли на початку 2017 у міській раді. Першу обіцянку виконали цими вихідними. Водограй, що 15 років не бачив води, запрацював у парку імені Чекмана. Оцінити новинку вже встигли хмельничани.

No Thumbnail

«Global E-Commerce Cafе»

За декілька років Хмельницький може стати центром Інтернет-торгівлі України. Такі перспективи малює Агенція сталого розвитку. Аби навчити підприємців заробляти у віртуальній площині, приєднались до  відповідного Міжнародного проекту.

No Thumbnail

Чемпіонат з універсального бою

Державна прикордонна служба України проводить перший чемпіонат з універсального бою. Змагання триватимуть 4 дні, на території прикордонної академії. З цієї нагоди до Хмельницького приїхали охоронці кордону з усіх загонів.

No Thumbnail

Хмельницька міська рада-відкрита

Хмельницька міська рада потрапила під приціл Коаліції «Прозорі ради». Активісти взялись за нормативні документи органу місцевого самоврядування, аби перевірити, чи відповідають вони сучасним загальнодержавним вимогам.

No Thumbnail

Підготовка до нового навчального року

11 мільйонів гривень з міського бюджету виділили цього річ на освітню галузь. У порівняні з минулим роком сума вдвічі менша. Відтак коштів вистачить лише на часткове оновлення навчальних закладів. Тим не менш, за кілька місяців дві школи та 8 садочків будуть повністю утеплені.

No Thumbnail

Пенсію купити або заробити

З першого січня 2018 року право на призначення пенсії матимуть ті, у кого за плечима мінімум 25 років страхового стажу. А це на 10 років більше у порівняні із сьогоднішніми нормами. У ході пенсійної реформи, поетапно мінімальний стаж зросте до 35 років. Аби врешті-решт отримати