Daily Archives: Липень 7, 2017

Шлюб за добу

Понад два місяці у Хмельницькому діє проект Мін’юсту «Шлюб за добу». Послугою скористалися 70 пар, серед яких були мешканці інших міст України, а також громадяни Польщі, Грузії, Франції, Канади, Італії, Казахстану, Таджикистану, Сирії, Молдови.

Конкурс

Стартував традиційний конкурс “Хмельницький – наш дім”, приурочений Дню міста. Триватиме він до 15 вересня. Мета його залишається незмінною – покращити благоустрій міста, залучити підприємства, організації, установи та власне самих жителів Хмельницького до благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій.

Освітні заклади готують до навчального року

80 мільйонів гривень з міського бюджету цього річ виділили на фінансування профтехосвіти. Ці кошти доцільніше було б спрямувати на ремонти дитячих садочків та шкіл, зазначають в департаменті освіти та науки. Навчальні заклади оновлюють частково і роблять усе можливе, аби у вересні поточного року усі садочки

Купальські гуляння на сучасний лад

У ніч на Івана купала для хмельничан та гостей міста на території парку імені Чекмана розгорнули справжнє таїнство стародавніх традицій. У дусі кращих українських звичаїв святкували найколоритніше літнє свято Івана Купала. Фольклор поєднали із сучасною музикою. Завершили народне гуляння виступом місцевого рок-гурту.

Арт-містечко

В міській раді назвали переможців програми «Громадські ініціативи». Першою кошти на реалізацію власного задуму отримає громадська організація «Територія». Активісти вирішили ще раз акцентувати увагу на туристичній та культурній привабливості Хмельницького.