Daily Archives: Липень 17, 2017

Якісна дорожня розмітка

На хмельницьких автошляхах почала з*являтись якісніша дорожня розмітка. Її наносять новою техніко. Машину для нанесення двох суцільних смуг придбали за 1мільйон 200 тисяч гривень. Техніку вже випробували на 2-х ділянках. На разі наносять розмітку на третій.

Сертифікати кінологам

Вперше у стінах міської ради, очільник Хмельницького, вручав сертифікати про закінчення навчання та вітав випускників. Побажання плідної праці та спокою на роботі лунали для кінологів, з різних куточків України. Впродовж десяти днів кінологи митниць Державної Фіскальної Служби удосконалювали свої навики роботи зі службовими собаками на

Переходьте дорогу безпечно

Учні 2-ї гімназії відтепер переходитимуть дорогу безпечно. Для цього на Проспекті миру в районі навчального закладу встановили новий світлофорний об*єкт. Переваги останнього-кнопка для виклику, голосовий супровід, острівки безпеки, пішохідний перехід з підсвічуванням та дорожні знаки, помітні в темряві. Все це міському бюджету обійшлось в 250

Онлайн-опитування

Відвідувачі міської дитячої лікарні можуть висловити свою думку про роботу закладу і вона буде врахована. Така мета онлайн-опитування, яке створили в лікарні. Аби залишити відгук, потрібен гаджет або ручка, позаяк відповідні можна дати у різний спосіб.

Нова схема озеленення

Кількість зелених насаджень у Хмельницькому має збільшитися вдвічі. Такий екологічний прогрес повинен відбутися у місті за новим планом озеленення. Днями фінальні напрацювання презентували на загал громадськості. Фахівці, посадовці та небайдужі мешканці разом вносили останні правки. Обіцяють, флори побільшає у кожному мікрорайоні міста.

Лежачий протест

В п’ятницю, 14 липня, у центрі міста на кілька хвилин, поліцейські перекрили автомобільний рух. На перехресті вулиць: Кам`янецька  Подільська велосипедисти влаштували лежачий протест.

Інклюзивна естафета

Літо – пора для активного відпочинку, на цьому наголошує голова правління громадської організації «Світ без бар’єрів» Віктор Кучер. Саме тому, 15 липня, люди, які пересуваються на візках, велосипедисти та активні городяни взяли участь в інклюзивній естафеті.